Gyntima – intimní hygiena

Kompleksowa pielęgnacja okolic intymnych

unikatni-kombinace-icon-pl
redukuje-viditelnost-icon-pl
jedinecnost-odstraneni-icon-pl
navraci-pokozce-icon-pl
strie pic1

CO TO SĄ ROZSTĘPY?

Blizny na skórze, które powstają nie tylko w ciąży, ale także pod wpływem innych czynników, np. przy nagłym zwiększeniu masy czy wysokości ciała, w wyniku zaburzeń hormonalnych, czynników dziedzicznych i genetycznych. Rozstępy powstają w wyniku naruszenia ciągłości włókien kolagenowych i elastycznych. To skutek tego, że skóra musiała się bardzo szybko dostosować do wzrostu objętości. Najczęściej pojawiają się na udach, bokach, piersiach, brzuchu i plecach.

EMULSJA REGENERACYJNA PRZECIW ROZSTĘPOM

opracowana została specjalnie do ich redukcji i zapobiegania powstawaniu. Zawiera ona unikatowy zestaw peptydów biotechnologicznych, które nie tylko zapobiegają ich powstawaniu, ale także potrafią usunąć już powstałe rozstępy. Emulsja ukierunkowana jest na mechanizmy wywołujące rozstępy – chroni tkanki łączne, goi rany, i zmniejsza napięcie skóry. Substancje aktywne zawarte w liposomach zmniejszają i rozjaśniają blizny, wspierając równocześnie tworzenie kolagenu i włókien elastynowych, przywracając jej sprężystość i jędrność.

gyntima regenerační emulze proti striím
strie pic2

SKUTECZNOŚĆ GYNTIMA EMULSJI REGENERACYJNEJ PRZECIW ROZSTĘPOM WYKAZAŁY TESTY KLINICZNE

Zestaw głównych substancji aktywnych poddany został testom klinicznym. Testy kliniczne w Hiszpanii już po 30 dniach dały wyjątkowe wyniki. Poprawił się nie tylko wygląd skóry, ale nastąpiło wyraźne zmniejszenie suchości skóry i wzrost jej sprężystości o 44%. W drugim teście wzięła udział grupa kobiet i mężczyzn, która przez 12 tygodni testowała działanie emulsji na nowe i już istniejących rozstępy. Już po 2 tygodniach nastąpiło zmniejszenie rozmiarów blizn o 58 – 66,2%, przebarwienie blizn poprawiło się nawet o 75,1%.

DLACZEGO KOBIETY KOCHAJĄ GYNTIMA REGENERACYJNĄ EMULSJĘ PRZECIW ROZSTĘPOM

Aneta M.

Testowałam ten produkt od 6. miesiąca ciąży. Smarowałam porządnie brzuch i boki rano i wieczór, czasami także podczas dnia. Rozstępy miałam z pierwszej ciąży, natomiast dzięki temu produktowi nie powstały żadne nowe. Pięknie pachnie, łatwo się rozciera, szybko wchłania i nie zostawia śladów na skórze. Gorąco polecam.

Romana

Stosuję regularnie rano i wieczór i jestem bardzo zadowolona! Dobrze się wchłania i przyjemnie pachnie.

Barbora

Polecam emulsję Gyntima, której wcześniej nie znałam. Znałam tylko olejki, które stosowałam podczas pierwszej ciąży. Olejki są bardzo tłuste i długo się wchłaniają. Niestety zniszczyłam w ten sposób jedną koszulę. Emulsja jest jak krem, znakomicie się wchłania i nie zostawia na ciele tłustej powłoki, można się więc zaraz ubrać. Stosuję ją prewentywnie, rozstępów nigdy nie miałam, nie pojawiły się w żadnej ciąży. Jestem bardzo zadowolona.

Pavla

Emulsję Gyntima polecam wszystkim przyszłym matkom. W pierwszej ciąży (przed 4. laty) stosowałam różne olejki i kremy, ale nic to nie pomogło. Zostały mi rozstępy na całym brzuchu, bokach i udach. Dlatego teraz, w drugiej ciąży, zdecydowałam się wypróbować Gyntimę. Jestem bardzo zadowolona i bardzo za nią dziękuję. Skórę mam nadal gładką i delikatną. Nowe rozstępy się mi nie robią, a nawet mąż zauważył, że stare bledną i są mniej widoczne niż przedtem.

DenyDrewDee

Jestem bardzo zadowolona, przy czym wcześniej wypróbowałam kilka preparatów. Rozstępy pięknie blakną, ale nie znikają. Skóra też wydaje się bardziej elastyczna. Wcześniej bardzo pomarszczona. Teraz gładsza. Na pewno będę dalej używać.

Eva N.

Emulsję Gyntima stosuję dwa razy dziennie (smaruję brzuch i piersi). Nowe rozstępy się nie pojawiły, a stare pozostały bez zmian. Emulsja ma przyjemną konsystencję, a skóra pozostaje długo nawilżona, nie pozostawia jednak śladów na ubraniu. Polecam wszystkim.

Lenka

Na razie wielkie zadowolenie, szybko się wchłania, nie tłuści i bardzo pięknie pachnie. W porównaniu z olejkiem innej firmy, który stosowałam w pierwszej ciąży to bardzo przyjemna zmiana. Na pewno polecam.