gyntima unikatna kombinacia peptidov
gyntima redukuje viditelnost stii
gyntima odstranenie strii
gyntima prirodzena pruznost
strie pic1

ČO SÚ TO STRIE?

Nevzhľadné jazvičky na koži, ktoré sa objavujú nielen v tehotenstve, ale aj vplyvom ďalších faktorov, napr. náhle zvýšenie hmotnosti a výšky tela, hormonálne poruchy, dedičnosť a genetika. Strie vznikajú rozrušením zväzkov kolagénových a elastických vlákien. Sú výsledkom toho, že sa koža musela veľmi rýchlo prispôsobiť rastúcemu objemu a roztiahnuť sa. Najčastejšie sa objavujú na stehnách, bokoch, prsiach, bruchu a pozadí.

REGENERAČNÁ EMULZIA PROTI STRIÁM GYNTIMA KRÉM NA STRIE

bola špeciálne vyvinutá na redukciu strií a predchádzanie ich vzniku. Táto emulzia obsahuje unikátnu kombináciu biotechnologických peptidov, ktoré pomáhajú nielen v prevencii, ale dokážu tiež odstrániť už vzniknuté strie. Krém na strie sa zameriava na mechanizmy, ktoré strie spôsobujú – chráni spojivové tkanivá, hojí rany a znižuje napätie pokožky.

Účinné látky uzatvorené v lipozómoch stenčujú a zosvetľujú jazvičky, zároveň podporujú tvorbu kolagénu a elastínových vlákien, a tým navracajú pružnosť a pevnosť pokožky.

gyntima regenerační emulze proti striím
strie pic2

ÚČINNOSŤ GYNTIMA REGENERAČNÁ EMULZIA PROTI STRIÁM JE PREUKÁZANÁ VÝSLEDKAMI KLINICKÝCH TESTOV

Kombinácia hlavných účinných látok bola podrobená klinickému testovaniu. 

 

Výsledok prvého testovania v Španielsku preukázal už po 30 dňoch výnimočné výsledky. Nezlepšil sa len vzhľad kože, ale došlo k výraznému zmierneniu suchej pokožky, ktorá sa zároveň stala pružnejšou o 44 %.

 

Na druhom testovaní sa zúčastnila skupina žien aj mužov, ktorí počas 12 týždňov testovali regeneračnú emulziu proti striám na nových aj už vzniknutých striách. Už po 2 týždňoch výsledky preukázali zmenšenie a stenčenie strií o 58 až 66,2 %, farba strií sa dokonca zlepšila o 75,1 %.

PREČO GYNTIMU REGENERAČNÚ EMULZIU PROTI STRIÁM ŽENY MILUJÚ

Aneta M.

Testovala som tento produkt od 6. mesiaca tehotenstva. Natierala som si bruško aj boky poctivo každý večer a niekedy aj počas dňa. Strie som mala z prvého tehotenstva a nové sa mi žiadne neurobili vďaka tomuto produktu. Krásne vonia, ľahko sa roztiera, hneď sa vstrebe a nezanecháva žiadny „film“ na pokožke. Môžem iba vrelo odporučiť.

Romana

Používam pravidelne ráno a večer a som veľmi spokojná! Dobre sa vstrebáva a príjemne vonia.

Barbora

Rada by som odporučila emulziu Gyntima, ktorú som predtým nepoznala. Poznala som iba oleje, ktoré som používala v prvom tehotenstve. Tieto oleje sú veľmi mastné, trvá, kým sa vstrebú. Bohužiaľ som si takto zničila jednu blúzku. Emulzia je ako krém, úžasne dobre sa vstrebáva. Veľmi príjemne vonia, nezanechá na tele mastný film, takže sa môžem ihneď obliecť. Používam ju preventívne, strie som nikdy nemala a ani v jednom z tehotenstiev sa mi neobjavili. Som veľmi spokojná.

Pavla

Gyntimu by som odporučila všetkým nastávajúcim mamičkám. V 1. tehotenstve (pred 4 rokmi) som používala rôzne olejčeky a krémy a nepomohlo mi nič. Zostali mi strie po celom brušku, bokoch a stehnách. Preto som sa v terajšom 2. tehotenstve rozhodla vyskúšať zmieňovanú Gyntimu. Som veľmi spokojná a som za ňu veľmi vďačná. Kožu mám stále hladkú a jemnú. Nové strie sa mi nerobia a aj manžel si všimol, že staré strie blednú a nie sú také viditeľné ako pred používaním.

DenyDrewDee

Som veľmi spokojná, a to som vyskúšala viac prípravkov predtým. Strie sa krásne zosvetľujú, ale nemiznú. Zdá sa mi aj pružnejšia pokožka. Predtým veľmi vrúbkovaná. Teraz hladšia. Určite budem naďalej používať.

Eva N.

Emulziu Gyntima používam 2× denne (natieram bruško a prsia). Nové strie sa mi neobjavili a staré zostali rovnaké. Emulzia má príjemnú konzistenciu a koža zostane dlho hydratovaná, ale nie tak, aby zanechávala stopy na oblečení. Rada odporúčam aj ostatným.

Lenka

Zatiaľ veľká spokojnosť, rýchlo sa vstrebáva, nie je mastná a strašne krásne vonia. Oproti oleju od inej značky, ktorý som používala pri prvom tehotenstve, je to príjemná zmena. Určite odporúčam.