Unikátní kombinace biotechnologických peptidů
Redukuje viditelnost strií, předchází vzniku nových
Jedinečnost v odstranění už vzniklých strií
Navrací pokožce přirozenou pružnost a pevnost
strie pic1

CO JSOU TO STRIE?

Nevzhledné jizvičky na kůži, které se objevují nejen v těhotenství, ale také vlivem dalších faktorů, např. náhle zvýšení hmotnosti a výšky těla, hormonální poruchy, dědičnost a genetika. 

 

Strie vznikají rozrušením svazků kolagenových a elastických vláken. Jsou výsledkem toho, že se kůže musela velmi rychle přizpůsobit rostoucímu objemu a roztáhnout se. Nejčastěji se objevují na stehnech, bocích, prsou, břichu a pozadí.

REGENERAČNÍ EMULZE PROTI STRIÍM

byla speciálně vyvinutá na redukci strií a předcházení jejich vzniku. Tato emulze obsahuje unikátní kombinaci biotechnologických peptidů, které pomáhají nejen v prevenci, ale dokážou také odstranit již vzniklé strie. Emulze se zaměřuje na mechanismy, které strie způsobují – chrání pojivé tkáně, hojí rány a snižuje napětí pokožky. 


Účinné látky uzavřené v lipozomech ztenčují a zesvětlují jizvičky, zároveň podporují tvorbu kolagenu a elastinových vláken, a tím navracejí pružnost a pevnost pokožky.

gyntima regenerační emulze proti striím
strie pic2

ÚČINNOST GYNTIMA REGENERAČNÍ EMULZE PROTI STRIÍM JE PROKÁZÁNA VÝSLEDKY KLINICKÝCH TESTŮ

Kombinace hlavních účinných látek byla podrobená klinickému testování. 

Výsledek prvního testování ve Španělsku prokázal už po 30 dnech výjimečné výsledky. Nezlepšil se jen vzhled kůže, ale došlo k výraznému zmírnění suché pokožky, která se zároveň stala více pružnější o 44 %.

Druhého testování se zúčastnila skupina žen i mužů, kteří po dobu 12 týdnů testovali regenerační emulzi proti striím na nových i již vzniklých striích. Už po 2 týdnech výsledky prokázaly zmenšení a ztenčení strií o 58 až 66,2 %, barva strií se dokonce zlepšila o 75,1 %.

PROČ GYNTIMU REGENERAČNÍ EMULZI PROTI STRIÍM ŽENY MILUJÍ

Aneta M.

Testovala jsem tento produkt od 6. měsíce těhotenství. Mazala jsem si bříško i boky poctivě každý večer a někdy i během dne. Strie jsem měla z prvního těhotenství a nové se mi žádné neudělaly díky tomuto produktu. Krásně voní, snadno se roztírá, hned se vstřebá a nezanechává žádný “film” na pokožce. Mohu jenom vřele doporučit.

Romana

Používám pravidelně ráno a večer a jsem moc spokojená! Dobře se vstřebává a příjemně voní.

Barbora

Ráda bych doporučila emulzi Gyntima, kterou jsem dříve neznala. Znala jsem pouze oleje, které jsem používala v prvním těhotenství. Tyto oleje velmi mastí, trvá, než se vstřebají. Bohužel jsem si takto zničila jednu halenku. Emulze je jako krém, úžasně se vstřebá a nenechá na těle mastný film. Velmi příjemně voní, nezanechá mastný film na těle, takže se mohu ihned obléci. Používám ji preventivně, strie jsem nikdy neměla a ani v jednom z těhotenství se mi neobjevily. Jsem velmi spokojená.

Pavla

Gyntimu bych doporučila všem nastávajícím maminkám. V 1. těhotenství (před 4 roky) jsem používala různé olejíčky a krémy a nepomohlo mi nic. Zůstaly mi strie po celém bříšku, bocích a stehnech. Proto jsem se v nynějším 2. těhotenství rozhodla vyzkoušet zmiňovanou Gyntimu. Jsem velice spokojená a moc za ni děkuji. Kůži mám stále hladkou a jemnou. Nové strie se mi nedělají, a i manžel si všiml, že staré strie blednou a nejsou tak znatelné jako před používáním.

DenyDrewDee

Jsem velice spokojená, a to jsem vyzkoušela více přípravků předtím. Strie krásně světlají, ale nemizí. Zdá se mi i pružnější pokožka. Předtím hodně vroubkovaná. Nyní hladší. Určitě bude nadále používat.

Eva N.

Emulzi Gyntima používám 2x denně (mažu bříško a prsa). Nové strie se mi neobjevily a staré zůstaly stejné. Emulze má příjemnou konzistenci a kůže zůstane dlouho hydratovaná, ale ne tak, aby zanechávala stopy na oblečení. Ráda doporučuji i ostatním.

Lenka

Zatím velká spokojenost, rychle se vstřebává, nemastí a strašně krásně voní. Oproti oleji od jiné značky, který jsem používala u prvního těhotenství je to příjemná změna. Určitě doporučuji.