Hojenia a hydratácie

tehu2

Intímny balíček hojenia a hydratácie

Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic, intímna umývacia pena

+ intímny umývací gél ZADARMO

Tehotenstvo a pôrod sú bezpochyby najkrajšími a nezabudnuteľnými okamihmi v živote každej ženy, znamenajú však tiež veľmi psychickú aj fyzickú záťaž. Najmä intímne partie potrebujú špeciálnu starostlivosť na to, aby sa mohli dostať po náročnom pôrode späť do formy. Pri správnej a systematickej starostlivosti, ktorá podporí celkovú regeneráciu a hydratáciu intímnych partií, rýchlo zabudnete na nepohodlie spojené s pôrodom.

gyntima_pre_tehotne

Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej regenerujú, hoja a hydratujú poškodenú vaginálnu sliznicu, prispievajú k obnove vlhkosti v pošve, udržujú prirodzenú rovnováhu, kyselina mliečna vytvára živnú pôdu pre laktobacily, eliminujú bakteriálne a mykotické infekcie, majú protizápalové a antimikrobiálne účinky.

Vďaka jedinečnému zloženiu sa odporúčajú v nasledujúcich prípadoch:

  • na obnovenie a udržanie správnej hodnoty pH v pošve
  • po pôrode, po gynekologických zákrokoch, pri laktácii
  • po prekonanej vaginálnej infekcii
  • pri pravidelnom používaní hygienických tampónov a špeciálnych kúpacích tampónov
  • po pohlavnom styku, ktorý môže spôsobiť drobné poranenia na stene pošvy
  • pri liečebných procesoch (napr. ožarovanie) alebo pri užívaní niektorých liekov
  • pri psychických problémoch (napr. stres, problémy v partnerskom vzťahu)
  • pri vaginálnej suchosti z najrôznejších dôvodov.
Gyntima hyaluronic box
gyntima intimní pěna

Gyntima intímna umývacia pena je osviežujúci a jemný umývací prostriedok s obsahom účinných látok šalvie lekárskej, Aloe vera a pantenolu. Tieto látky majú predovšetkým antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky pôsobiace ako prevencia vaginálnych infekcií. Nedráždia citlivú pokožku v oblasti intímnych partií a majú hojivé účinky. Penu je možné využiť aj ako prostriedok vhodný na holenie nielen intímnych partií, ale i celého tela.

Gyntima intímny umývací gél je jemný a osviežujúci umývací prostriedok vhodný na každodennú hygienu intímnych partií ženy. Vďaka optimálnemu zloženiu a vybraným prírodným látkam ho pokožka veľmi dobre znáša. Prípravok obsahuje pinarol (výťažok zo smrekových výhonkov a čerstvého ihličia) a Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky. Kyselina mliečna reguluje pH a hydratuje pokožku. Umývací gél pôsobí ako prevencia vzniku vaginálnych infekcií. Je možné ho využiť aj ako prostriedok vhodný na holenie nielen intímnych partií, ale aj celého tela.

Gyntima_intimni_myci_gel_sml
gyntima_tehotna_ico2

Nezabúdajte počas tehotenstva a po pôrode myslieť na seba a svoje zdravie. Gyntima vaginálne čapíky Hyaluronic, intímna umývacia pena a intímny umývací gél sú tou správnou starostlivosťou, ktorá vám pomôže dostať sa znovu do formy.

Balíček si môžete kúpiť v lekárňach:

gyntima_pre_tehotne