matka a dcéra

intimni_hygiena

Intímny balíček matka a dcéra

Gyntima vaginálne čapíky Deo, intímny umývací gél

+ detský umývací gél ZADARMO

Intímna hygiena hrá nezastupiteľnú rolu u žien v každom veku. Je veľmi dôležitá, pretože ovplyvňuje mnoho oblastí, a to nielen zdravie, ale aj pocit telesnej pohody, až po oblasť partnerskú. Ženský organizmus je zložitý a má mnoho vlastných ochranných mechanizmov. Predovšetkým intímne partie sú pred škodlivými baktériami chránené mikroorganizmami, ktoré sú vo vzájomnej rovnováhe. Ale aj táto prirodzená obranyschopnosť môže byť vplyvom mnohých okolností narušená. Nemusí ísť vždy o dospelé ženy, ale takisto aj o malé dievčatká.

Skutočnosť, že už malé dievčatká by mohli trpieť gynekologickými problémami, ktoré sú bežné skôr pre ženy v dospelom veku, je pre väčšinu rodičov veľmi prekvapujúca. Dôkladná starostlivosť o intímne partie dievčatiek patrí ku každodennej hygiene a je účinnou prevenciou proti najrôznejším infekciám, ktoré sú v súčasnosti čím ďalej tým častejšie.  Správne hygienické návyky je potrebné deťom vštepovať už od útleho detstva. Detský intímny umývací gél je skvelá prevencia proti väčšine infekcií a zároveň ideálna hygiena pre malé dievčatká už od útleho veku.

gyntimagyntima_intimna_hygiena

Gyntima vaginálne čapíky Deo sú vhodné pre pocit sviežosti a čistoty kedykoľvek počas dňa vďaka kombinácii čisto prírodných vôní. Obsah silikónu zabezpečuje dostatočnú vlhkosť pošvy, čím pomáha pri pocite suchosti. Prítomnosť kyseliny mliečnej zaručí ochranu pošvy, podporuje optimálnu produkciu laktobacilov a chráni tak pred škodlivými baktériami a infekciami. Vaginálne čapíky Deo je vhodné používať na odstránenie nepríjemných pachov a zmiernenie suchosti pošvy pri používaní hygienických tampónov, po menštruácii a po návšteve kúpalísk alebo plaveckých bazénov.

Gyntima deo box
gyntima intimní mycí gel

Gyntima Intímny umývací gél je jemný a osviežujúci umývací prostriedok vhodný na každodennú hygienu intímnych partií ženy. Vďaka optimálnemu zloženiu a vybraným prírodným látkam ho pokožka veľmi dobre znáša. Prípravok obsahuje pinarol (výťažok zo smrekových výhonkov a čerstvého ihličia) a Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky. Kyselina mliečna reguluje pH a hydratuje pokožku. Umývací gél pôsobí ako prevencia vzniku vaginálnych infekcií. Je možné ho využiť aj ako prostriedok vhodný na holenie nielen intímnych partií, ale aj celého tela.

Gyntima detský intímny umývací gél je veľmi šetrný a zároveň bezpečný. Je špeciálne vyvinutý pre dievčatá, a to už od 3 rokov veku. Funguje nielen ako prevencia, ale zároveň eliminuje infekcie, ktoré by sa mohli v pošve vyskytnúť. Jeho zloženie je pre detskú pošvovú mikroflóru vhodné vďaka prítomnosti kyseliny mliečnej, ktorá zachováva zdravé pH, ďalej obsahuje prírodné antiseptikum výťažok zo šalvie a látky bisabolol a alantoín, ktoré majú regeneračné účinky.

gyntima dětský intimní mycí gel
intim_hyg

Venujte svojim intímnym partiám pravidelnú a zodpovedajúcu starostlivosť. Kombináciou vhodných prípravkov pre intímnu hygienu a zažitými návykmi v útlom veku môžete predísť problémom v intímnych partiách ako pálenie pri močení.

Balíček si môžete kúpiť v lekárňach:

gyntimagyntima_intimna_hygiena