Matka a dcera

intimni_hygiena

Intimní balíček matka a dcera

Gyntima vaginální čípky Deo, intimní mycí gel

+ dětský mycí gel ZDARMA

Intimní hygiena hraje nezastupitelnou roli u žen v každém věku. Je velmi důležitá, protože ovlivňuje mnoho oblastí, a to nejen zdraví, ale i pocit tělesné pohody, až po oblast partnerskou. Ženský organismus je složitý a má mnoho vlastních ochranných mechanismů. Především intimní partie jsou před škodlivými bakteriemi chráněny mikroorganismy, které jsou ve vzájemné rovnováze. Ale i tato přirozená obranyschopnost může být vlivem mnoha okolností narušena. Nemusí jít vždy o dospělé ženy, ale rovněž i o malé holčičky.

Skutečnost, že již malé holčičky by mohly trpět gynekologickými problémy, které jsou běžné spíše pro ženy v dospělém věku, je pro většinu rodičů velmi překvapující. Důkladná péče o intimní partie holčiček patří ke každodenní hygieně a je účinnou prevencí proti nejrůznějším infekcím, které jsou v současné době čím dál častější.  Správné hygienické návyky je třeba dětem vštěpovat již od útlého dětství. Dětský intimní mycí gel je skvělá prevence proti většině infekcí a zároveň ideální hygiena pro malé holčičky již od útlého věku.

Gyntima balicek intimni hygiena

Gyntima vaginální čípky Deo jsou vhodné pro pocit svěžesti a čistoty kdykoliv během dne díky kombinaci čistě přírodních vůní. Obsah silikonu zabezpečuje dostatečnou vlhkost pochvy, čímž pomáhá při pocitu suchosti. Přítomnost kyseliny mléčné zaručí ochranu pochvy, podporuje optimální produkci laktobacilů a chrání tak před škodlivými bakteriemi a infekcemi. Vaginální čípky Deo je vhodné používat k odstranění nepříjemných pachů a zmírnění suchosti pochvy při používání hygienických tamponů, po menstruaci a po návštěvě koupališť nebo plaveckých bazénů.

Gyntima deo box
gyntima intimní mycí gel

Gyntima Intimní mycí gel je jemný a osvěžující mycí prostředek, vhodný ke každodenní hygieně intimních partií ženy. Díky optimálnímu složení a vybraným přírodním látkám je pokožkou velmi dobře snášen. Přípravek obsahuje pinarol (výtažek ze smrkových výhonků a čerstvého jehličí) a aloe vera, které mají antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky. Kyselina mléčná reguluje pH a hydratuje pokožku. Mycí gel působí jako prevence vzniku vaginálních infekcí. Lze ho využít i jako prostředek vhodný k holení nejen intimních partií, ale i celého těla.

Gyntima dětský intimní mycí gel je velmi šetrný a zároveň bezpečný. Je speciálně vyvinut pro dívky, a to již od 3 let věku. Funguje nejen jako prevence, ale zároveň eliminuje infekce, které by se mohly v pochvě vyskytnout. Jeho složení je pro dětskou poševní mikroflóru vhodné díky přítomnosti kyseliny mléčné, která zachovává zdravé pH, dále obsahuje přírodní antiseptikum výtažek ze šalvěje a látky bisabolol a alantoin, které mají regenerační účinky.

gyntima dětský intimní mycí gel
intim_hyg

Věnujte svým intimním partiím pravidelnou a odpovídající péči. Kombinací vhodných přípravků pro intimní hygienu a zažitými návyky v útlém věku, můžete předejít problémům v intimních partiích.

BALÍČEK SI MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE:

prozdravi button
Gyntima balicek intimni hygiena